Aktualności

Lokata Standard w PROMOCJI "Lokata promocyjna" 17.06.2024 r.Z dniem 17 czerwca 2024 r. w naszym Banku rusza promocja lokaty terminowej z okresem 6 miesięcy w ramach promocji określonej w Regulaminie promocji „Lokata promocyjna”. Adresatem produktu są osoby fizyczne (klienci indywidualni), posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Promocyjne oprocentowanie lokaty dostępne jest dla dotychczasowych klientów Banku oraz dla nowych klientów, którzy zechcą otworzyć lokatę w terminie obowiązywania promocji, tj.  od 17 czerwca 2024 roku do 30 grudnia 2024 r.  


Przydatne informacje

  • 4,40 % - oprocentowanie zmienne dla 6 miesięcznej lokaty terminowej Standard założonej w okresie promocji „Lokata promocyjna”;
  • 100, 00 zł  - minimalna kwota lokaty,
  • zabezpieczenie lokaty przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny,
  • przelew zlecony na założenie lokaty w ramach promocji „Lokata promocyjna”  w usłudze bankowości elektronicznej lub mobilnej po godzinie 16:30, lub w dniu innym niż dzień roboczy obciąży rachunek i wykonany będzie w najbliższym dniu roboczym.
  • lokata założona w ramach promocji „Lokata promocyjna”  w usłudze bankowości elektronicznej lub mobilnej po godzinie 16:30 w ostatnim dniu obowiązywania promocji, tj. 30 grudnia 2024 roku realizowana jest w najbliższym dniu roboczym następującym po dniu złożenia dyspozycji i nie jest objęta promocją.


Pliki do pobrania

Regulamin promocji
Pobierz plik (PDF, 0.31 MB)


Tabela oprocentowania
Pobierz plik (PDF, 0.41 MB)

Strona WWW używa plików cookie

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.