Karty kredytowe

Korzyści

Chcesz mieć pełną swobodę finansową i wygodę płatności? Poznaj naszą kartę kredytową Visa Credit!

Z kartą Visa Credit możesz robić zakupy na całym świecie i korzystać z różnych usług online bez obaw o brak środków. Oferujemy wygodę płatności, bezpieczeństwo transakcji i wiele innych korzyści, które uczynią Twoje życie łatwiejszym.

Karta Visa Credit jest zaopatrzona w najnowocześniejsze technologie zabezpieczeń, dzięki czemu możesz płacić bez obaw o nieuprawnione transakcje.

Karta Visa Credit oferuje Ci również elastyczne warunki spłaty - możesz wybierać między różnymi opcjami spłaty i dopasować je do swoich potrzeb. Masz pełną kontrolę nad swoimi wydatkami i spłatami, a także możesz korzystać z karty w każdej chwili, gdy potrzebujesz dodatkowych środków.

Nie zwlekaj dłużej i skorzystaj z naszej karty kredytowej Visa Credit już dzisiaj. Dzięki niej masz możliwość dokonywania zakupów i korzystania z usług, które zawsze były poza Twoim zasięgiem. Dołącz do grona zadowolonych klientów i ciesz się pełną swobodą finansową!

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 26,45 % dla karty kredytowej Visa Credit, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 3 680 PLN , całkowita kwota do zapłaty 4 158,02 PLN, oprocentowanie zmienne 20,00 %, całkowity koszt kredytu 478,02 PLN (w tym: odsetki 409,02 PLN, opłata za wydanie karty 0 PLN, opłata roczna za obsługę karty 69,00 PLN), 12 miesięcznych rat równych w wysokości po 340,75 PLN. Kalkulacja została dokonana na dzień 22.02.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

 

  • Limit aż do 20 000 zł
  • Dostęp bez ograniczeń przez 24 h na dobę
  • Wypłaty w bankomatach
  • Płatności kartą w punktach handlowo-usługowych w kraju i za granicą
  • 0 zł  prowizji za płatności kartą
  • 0 zł  za wydanie karty
  • 0 zł  za zastrzeżenia karty
  • 0 zł  za zmianę PIN

Jeśli posiadasz kartę kredytową w innym banku, możesz ją przenieść na korzystnych zasadach do naszego Banku.

Wypłaty lub płatności w dowolnej walucie UE

Wypłaty lub płatności w dowolnej walucie unijnej innej niż waluta rachunku Klienta

W przypadku dokonywania wypłaty gotówki lub płatności w punktach sprzedaży w dowolnej walucie unijnej innej niż waluta rachunku Klienta, Bank przesyła Klientowi wiadomość SMS na numer telefonu wskazany przez Klienta w Banku, informującą o łącznych opłatach za przeliczenie waluty wyrażoną jako wartość procentową marży w stosunku do najbardziej aktualnego referencyjnego kursu wymiany euro ogłaszanego przez Europejski Bank Centralny. Powyższa wiadomość będzie wysyłana dla każdej waluty unijnej raz w miesiącu, po dokonaniu pierwszej transakcji w danej walucie. Informacja ta wysyłana jest w odniesieniu do każdej Karty wydanej do rachunku.

Ubezpieczenie kart

Posiadacze karty objęci są dodatkowo bezpłatnym Pakietem Bezpieczna Karta oferowanym we współpracy z Towarzystwem Generali: Więcej tutaj

Strona korzysta z cookie / ciastek w celu realizacji usług i zgodnie z dokumentem Polityka prywatności.

Zamknij